Відбулося засідання постійної комісії з питань управління майном та приватизації, будівництва, архітектури, інфраструктури, благоустрою, надзвичайних ситуацій та засобів масової інформації.

 

На засіданні комісії були присутні секретар міської ради Іван Семак, члени комісії та запрошені.

 

На порядку денному було винесено ряд питань: про дострокове розірвання договорів оренди за згодою сторін; про затвердження Порядку виявлення, обліку та набуття у комунальну власність Іршавської міської ради майна відумерлої спадщини та безхазяйного майна; про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки для розміщення об’єктів і споруд телекомунікацій у с. Дешковиця, про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки для індивідуального садівництва, про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки для розміщення будівель торгівлі, про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки для будівництва житлового будинку, про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража, про надання дозволу на розробку детального плану території житлового кварталу забудови в с. Дубрівка, урочище «Мочарка», про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначеності вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів міського бюджету.

 

У результаті обговорення члени комісії частково підтримали питання порядку денного та винесли на розгляд сесії міської ради.