Фото без опису

Епідемічна ситуація із захворюваності на COVID-19 в цілому у територіальній громаді залишається нестабільною та набула за останній тиждень тенденції до різкого погіршення, зокрема станом на 18.02.2021 року:

 • виявлено підозрілих випадків захворювання на COVID-19 – 375 за лютий місяць 2021 року;
 • зареєстровано підтверджених випадків COVID-19  - 214;

Разом із збільшенням тестувань методом ПЛР та ІФА збільшується показник захворюваності на COVID-19 та завантаженість ліжок в Іршавській міській лікарні.

Станом на 19.02.2021 року із 169 ліжок зайнято 155.

В дошкільних та шкільних навчальних закладах на 18.02.2021 року кількість захворілих на  Грип складає більше 20 відсотків від загальної чисельності учнів та відвідувачів дошкільних закладів.

Заслухавши інформацію доповідачів з питань порядку денного, відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів від 09.12.2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами.

Комісія вирішила:

 1. Інформацію виступаючих з питань порядку денного взяти до уваги.
 2. Продовжити з 19.02.2021 р. до 26.02.2021 карантин в закладах позашкільної, дошкільної та шкільної освіти, культури та спорту. Оплату праці працівників закладів, що знаходяться на карантині, здійснювати згідно вимог Кодексу законів про працю. Відділу освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді та спорту міської ради до 25.02.2021 року надати інформацію про стан захворюваності на коронавірусну інфекцію (COVID-19) в  підвідомчих закладах та установах.
 3. Гринюк А.І., в.о. директора Іршавської районної філії ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» щоп’ятниці надавати інформацію про стан захворюваності на коронавірусну інфекцію (COVID-19) в населених пунктах територіальної громади.
 4. Керівникам установ та організацій освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, старостам населених пунктів, керівникам комунальних підприємства забезпечити, у відповідності до вимог законодавства, жорсткий контроль за дотриманням протиепідемічних і карантинних заходів на території ТГ, особливо щодо перебування в громадських будинках і спорудах, без одягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс і рот, у тому числі виготовлених самостійно.
 5. Рекомендувати Іршавському відділенню поліції Хустського ВП ГУ НП в Закарпатській області при проведенні патрулювання населених пунктів  звертати особливу увагу по дотриманню карантинних вимог на місцевих ринках, в закладах торгівлі, інших громадських місцях.
  1. Проводити огляд транспортних засобів, які займаються пасажирським  перевезеннями (маршрутки, таксі) на предмет дотримання карантинних норм.
  2. Обмежити роботу  до 22.00 год закладів та торгових дочок територіальної громади.    

6. Продовжити запровадження жорсткого карантину в робочий час при прийомі громадян та здійсненні діяльності в адмінбудівлях, інших приміщеннях міської ради, для чого:

- забезпечити постійне чергування працівників ради на входах в адмінбудівлі, визначити відповідальними за чергування Короля І.П. та Вовканича М.М.;

- переміщення працівникам в адмінбудівлях та за їх межами здійснювати лише в засобах індивідуального захисту (респіраторах, масках тощо);

- мінімізувати проведення нарад, інших заходів із залученням великої кількості учасників;

- прийом громадян здійснювати в телефонному режимі, для чого відповідальним за чергування виготовити та вивісити на вхідних дверях інформацію про номери контактних телефонів приймалень міської ради;

- відповідальним за чергування щоденно, тричі в день, здійснювати скрінінг (вимірювання температури) працівників міської ради, в разі виявлення підвищення температури зверх допустимих норм зобов’язати працівників, що захворіли, звертатись до сімейних лікарів.

7.  Звернутись з рекомендацією до керівників релігійних громад, щодо проведення богослужінь та  інших заходів з дотриманням всіх карантинних обмежень.

8. Надіслати листи про обмеження графіку роботи до 22.00 год всім торгівельним закладам, яким попередньо було надано дозвіл міською радою на цілодобовий графік роботи.

9. Звернутись до керівників підприємств, установ, організацій, підприємців, населення, керівників релігійних громад, політичних партійних осередків, громадськості із закликом про необхідність максимального дотримання карантинних вимог для збереження здоров’я жителів громади. Відділу інформатизації, внутрішньої політики та по зв’язках із громадськістю та ЗМІ розмістити відповідне звернення на офіційному сайті міської ради.

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з поширенням гострої коронавірусної хвороби  СOVID-19.

Фото без опису