Під час опалювального сезону ризик виникнення пожеж у житловому секторі залишається досить високим. Найчастіше до загорянь в оселях призводять порушення правил експлуатації пічного, газового опалення та електрообладнання.

Тому, рятувальники спільно з представниками газової служби, 8 грудня провели профілактичний рейд у м.Іршава. Розділившися на групи, здійснили обхід житлового сектору. Особливу увагу приділили людям, що потребують посиленої соціальної уваги та піклування.

Також, проводилися профілактичні бесіди з перехожими. Рятувальники розповідали громадянам про дотримання правил пожежної безпеки в побуті, акцентували увагу жителів міста на правила користування пічним опаленням та електропобутовими приладами, а також попереджали про небезпеку чадного газу. У свою чергу, газовики проводили профілактичні обстеження домівок громадян та розповідали про правила користування газовими приладами. Мешканцям будинків були роздані відповідні листівки та пам'ятки з правилами пожежної безпеки у побуті.