Вчора проведено асфальтування площадки для паркування автомобілів біля районного будинку культури та  під’їзної дороги до кінотеатру та міського парку. У зв’язку з великою завантаженістю автотранспорту на цій парковці роботи розпочалися з обіду і закінчились пізно вночі. Попередньо по всьому периметру було встановлено бордюри, вирівняно основу, після чого за допомогою асфальтоукладальника прокладено асфальтобетон та ущільнено катком.

Завдяки розширенню площадок вдалося збільшити кількість паркомісць до 60 автомобілів.

Дольову участь у даних роботах взяв і власник кафе «JB Burger» Юрій Блищак, зокрема щодо облаштування площадки напроти кафе.

Роботи триватимуть і надалі. Зокрема необхідно перенести електроопору, яка після розширення площадки опинилась на проїзній частині, нанести розмітку паркомісць, а також викласти бруківкою проїжджу та пішохідну зони між адмінбудівлею РДА та Іршавським МЦПО. За пропозицією керівника шахово-шашкового клубу «Вікторія» Анатолія Вайди площадку перед МЦПО буде викладено бруківкою у вигляді великої шахової дошки, щоб дітлахи мали  змогу на подвір’ї  грати у великі вуличні шахи або шашки.

Також тепер проїзд з колясками до міського парку мамам з маленькими дітьми став набагато  зручніший та комфортніший.

Кошти для проведення робіт були виділені з державного бюджету на розвиток соціально-економічної інфраструктури за сприяння народного депутата України Валерія Лунченка.