Закарпатська область, Хустський район

Турнір з карате присвячений Дню фізкультури та спорту

Дата: 14.09.2020 12:43
Кількість переглядів: 839

Фото без опису13 вересня 2020 року в спортзалі ЗЗСО 2 м. Іршава, за сприяння Іршавської міської та районної рад, Іршавської райдержадміністрації відбувся районний чемпіонат з Годзю-рю карате приурочений  Дню фізичної культури та спорту. У змаганнях прийняли участь юні спортсмени з м. Ужгород та Перечин, с. Довге та м. Іршава.  Загалом у змаганнях прийняло участь 60 каратистів  віком від 5 до 13 років.

На свято завітали й почесні гості – Іршавський міський голова Степан Бобик, голова райради Віктор Симканинець та головний спеціаліст Сектору культури, молоді та спорту Іршавської РДА Андрій Данканич.

Відкриваючи змагання міський голова привітав всіх учасників змагань, побажав хорошої без травм боротьби та пообіцяв і надалі підтримувати такі заходи. Також висловив щиру подяку всім організаторам, зокрема Катерині Мелеганич, Віталію Бровдію, Мирославу Костику, Андрію Данканичу.

Хоча учасники змагань і досить юні, але боротьба на татамі точилася завзята та безкомпромісна.

У підсумку місця між командами розділилися таким чином. Третє місце зайняла об’єднана команда з м. Ужород-Перечин, друге місце посіла команда з с. Довге, ну а чемпіонський титул виборола команда з м. Іршава.

Всі учасники були нагороджені грамотами медалями та кубками, а окремі грошовими преміями від підприємця Юрія Ляшка.