Як ми вже інформували, в Іршавському районі склалася складна ситуація із захворюваністю на COVID-19. Однією з головних причин неоперативного реагування та визначення і ізолювання контактних осіб є несвоєчасне виявлення тестуванням громадян, що захворіли. Область пояснює це високою загруженістю відповідної лабораторії і неможливістю своєчасно надавати результати ПЛР обстежень. Наразі результати в Іршавський район надходять із затримкою у 5-6 днів. На даний час  без відповіді залишилося майже 30 ПЛР обстежень.

Тому в останні дні такі обстеження робилися за згодою мера у Мукачівській лабораторії. З метою надання системної допомоги з даного питання сьогодні досягнуто домовленість між головою Мукачівської ОТГ  Андрієм Балогою, народним депутатом України Віктором Балогою та головою Іршавської ОТГ Степаном Бобиком про проведення ПЛР тестування осіб з Іршавського району в місті Мукачево.

Налагодження такої роботи надасть можливість медикам Іршавщини більш ефективно та оперативно вирішувати питання щодо лікування захворюваності і запобігання розповсюдження вірусу COVID-19.