Закарпатська область, Хустський район

Ми ними пишаємось!

Дата: 09.03.2020 07:48
Кількість переглядів: 538

Фото без опису7 березня 2020 року у м.Рівне на базі Айвенго готельно-ресторанний комплекс відбувся щорічний дитячий турнір з годзю-рю карате "Кубок лотоса 2020". У ньому взяли участь 240 юних спортсменів віком від чотирьох до шістнадцяти років. На змагання, які вп’яте організовує рівненський клуб "Білий лотос", приїхали команди п’ятнадцяти клубів з України та Польщі. Іршавський спортивний клуб «Samurai» є щорічними учасниками даного турніру. Цьогоріч клуб представляло 18 спортсменів, які змагались у різних категоріях (ката, ката кобудо та повноконтактні поєдинки Ірікумі). В загальному заліку «Самурайці» посіли  перше загальнокомандне місце, виборовши 29 золотих медалей, 16 срібних та 6 бронзових.  Іршавські "Самураї" є найкращими каратистами Закарпаття. Серед учасників клубу є багато призерів чемпіонату Європи та чемпіонів світу в категорії від 14 до 17 років у розділі ірікумі. Гордимося, що в Іршаві виховались спортсмени, які тримають високий європейський рівень, які неодноразово піднімалися на найвищі сходинки п'єдесталів, здобували призи за найкращу техніку та волю до перемоги на чемпіонатах України та Європи.