Закарпатська область, Хустський район

Матч 1/4 фіналу Зимової першості

Дата: 03.03.2020 20:58
Кількість переглядів: 665

Фото без описуЦієї неділі на стадіоні «Карпати» у м. Хуст Іршавська «Бужора» зустрілася у чвертьфінальному матчі з командою ФК «Вільхівці». Матч виявився по справжньому видовищним, який би прикрасив і фінал Зимової першості. У першому таймі за рівної боротьби більше пощастило тячівським футболістам і на 16 хв. після кутового Олександр Септа забиває гол у ворота іршавчан. Перший тайм так і закінчився з рахунком 1:0. Після перерви футболісти «Бужори» активізувалися і все частіше загрожували воротам Вільхівців.  На 67 хвилині Мирослав Мудра зрівнює рахунок – 1:1. Хоча Іршавчани володіли ініціативою, більше атакували і мали ще декілька хороших моментів для того, щоб забити гол, основний час так і закінчився нічиєю 1:1. А в серії пенальті нерви міцнішими виявилися у представника Тячівщини. Рахунок по пенальті 3:1. Хочеться відмітити, що наша команда, ще лише на етапі становлення але показує дуже змістовну та хорошу гру. Ми надіємось що до початку обласного чемпіонату футболісти Іршавської «Бужори» на чолі з головним тренером Іваном Білаком підійдуть у оптимальній формі і ще не раз будуть радувати своїх вболівальників чудовими результатами.