Закарпатська область, Хустський район

ФК «Кушниця» чемпіон району з футболу

Дата: 28.10.2019 14:55
Кількість переглядів: 870

Фото без описуОскільки по завершенні районного чемпіонату дві команди набрали однакову кількість очок було вирішено визначити чемпіона району зігравши «Золотий матч» між командами ФК «Кушниця» та ФК «Гребля». Матч відбувся 27 жовтня на центральному стадіоні міста Іршава. Гра виявилася цікавою та результативною. При підтримці вболівальників, а їх на стадіоні зібралось близько тисячі,  футболісти демонстрували неабияку майстерність та бажання забити гол.

Перший тайм, який проходив за відчутною перевагою кушничан закінчився з рахунком 2:0 на користь ФК «Кушниця». У другому таймі футболісти ФК «Гребля» активізувались вирівнявши гру, але пропустили ще один гол у свої ворота. Коли матч підходив до кінця, і футболісти ФК «Кушниця» вже подумки святкували перемогу гравцям команди Греблі вдалося провести дві швидкі контратаки та забити два голи. На більше вже у них не вистачило часу. Фінальний свисток зафіксував рахунок 3:2 на користь ФК «Кушниця». По закінченню матчу відбулося урочисте нагородження призерів та переможців грамотами, медалями та кубками.