Фото без описуСьогодні Львів прощався з видатною особистістю, одним із відомих організаторів виробництва на Україні, добрим другом Закарпаття і Іршавського району, меценатом, керівником одного з провідних підприємств України з виробництва кави та чаю СП «Галка» Дубовим Борисом Васильовичем. 
Він був одним із перших на теренах України, хто не тільки у важкі часи зберіг, а й  значно розширив асортимент та об’єм продукції свого підприємства. 
З повагою і шаною Борис Васильович ставився до Закарпаття і особливо до іршавчан. Завдяки його зусиллям  проведено газифікацію жіночого Свято-Серафимівського монастиря у с. Приборжавське, встановлено пам’ятник іршавчанам, які загинули в автокатастрофі у с. Залужжя, неодноразово надавалась допомога багатьом жителям та релігійним громадам Іршавського району. 
Також він одним з перших відгукнувся на потребу допомогти першим закарпатцям, учасникам бойових дій на сході України.
 З теплотою та повагою будуть згадувати його іршавчани, а особливо освітяни, які на день вчителя протягом багатьох років отримували в дарунок від Бориса Васильовича каву та кавові напої. 
Символічно, що заупокійна служба за покійним відбулася у м. Львові у храмі Святого Володимира Великого, який збудований з ініціативи та значній підтримці саме  Бориса Васильовича.
Пам’ять про цю працьовиту, щиру і добру людину житиме вічно у наших серцях і нехай земля йому буде пухом.