Іршавська міська рада

Закарпатська область, Хустський район

Збірна України, у складі якої виступала і юна іршавчанка, виборола третє місце на чемпіонаті Європи.

Дата: 15.08.2019 21:28
Кількість переглядів: 895

?????????»?????° ?????? ???????°?????????° ???????????° ???°???°.Особисто-командний чемпіонат Європи з шашок-100 серед юнаків та дівчат приймала Варшава (Польща). Це – визнання за значні досягнення в шашках спортсменів цієї країни. З’їхались спортсмени 15 країн. Величезний спортивний зал не вмістив всіх бажаючих. Дві групи грали в інших приміщеннях. В категорії дівчат 13 років за збірну України виступала наша юна спортсменка, вихованка клубу “Вікторія” Іршавського районного Центру позашкільної освіти Катерина Мойсей.

Дві збірні – Росії й Білорусії – були поза конкуренцією. Вони й ділили 1-2 місця в різних програмах. Інші збірні команди, в тому числі й наша, боролися за інші місця. В класичній програмі, яка тривала 7 днів, збірна України зуміла вибороти третє місце. Швидку і блискавичну програми закінчили четвертими, пропустивши вперед на кілька залікових очок господарів.В особистому заліку в класичній програмі Катерина Мойсей лідирувала на початку й середині турніру, з майбутньою чемпіонкою зіграла внічию. Але фінішні партії підвели. В підсумку – 8 місце. В швидкій програмі, хоч очок набрала більше, опинилася на 16 місці. Блискавичну програму Катруся зіграла ще краще, набравши 12 очок із 18. В підсумку -7 місце.