?????????»?????° ?????? ???????°?????????° ???????????° ???°???°.Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. В міському парку відбулося сьоме дитяче свято, свято спорту, здоров’я та усмішок. Організатором святкового дійства є Іршавська міська рада разом з міським Центром позашкільної освіти. Ведучий Юрій Буряс оголосив свято відкритим і одна за одною почали розгортатися різноманітні розваги.

Розпочали свято вихованці дитячих садочків «веселими стартами» та цікавими концертними номерами.  Також у парку проводились цікаві майстер-класи, малюнок на асфальті, а зі сцени присутніх радували своїми виступами юні таланти нашого міста та запрошені гості. Чудовий настрій дітям та їх батькам створювали виступи дитячих мистецьких колективів, які подарували глядачам своє мистецтво та любов. Зокрема тут можна було послухати зразковий дитячий оркестр та дитячий хор Іршавської школи мистецтв, насолодитися сольними виступами  Кароліни Луканинець, Євки Карабиньош, Фозекош Валерії, Ілляш Софійки, Катерини Сапожнік та Йосипа Чави. Ну а драйвового настрою додали запальні танці вихованців зразкової хореографічної студії МЦПО «Dance of angels» та зразкової студії сучасного танцю «Be Free».  

Чи не найбільше діток зібралося біля столиків з розпису обличчя, де народні майстрині Любов Матіко, Людмила Бабинець та Вікторія Капітан вправно розмальовували обличчя всіх бажаючих діток і як щороку, біля столика з фарбами утворилася велика черга. Популярним серед малечі був майстер-клас з бісероплетіння. Також всі бажаючі мали змогу відвідати Історико-краєзнавчий музей в МЦПО та Мотузковий парк.

Завітав на свято міський голова, який привітав малечу та за дорученням депутатів міськради вручив завідуючим дошкільних закладів сертифікати на 35 тис. грн. для придбання нових іграшок для дитячих садочків.  Від генерального спонсора свята, Народного депутата України Павла Балоги дітки мали можливість безкоштовно розважитись на розміщених у міському парку атракціонах, а сьогодні від Павла Івановича всі вихованці дитячих садків ОТГ отримають фруктові соки. Майже всі присутні на святі дітки отримали в подарунок морозиво та сік за сприяння народного депутата Валерія Лунченка.

Насичена програма, дружня атмосфера, незабутні враження, приємні емоції, цікаві зустрічі, спілкування та знайомства, веселе проведення часу, сотні дітей та дорослих відпочивали разом впродовж усього дня. Одним словом - свято вдалося!