Проект рішення сесії Іршавської міської ради «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік» розроблено відділом економічного розвитку, інвестицій житлового – комунального господарства та комунальної власності Іршавської міської ради. Проектом регуляторного акта передбачається
встановити ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, які забезпечили б надходження до місцевого бюджету для реалізації місцевих програм.

Проект рішення сесії Іршавської міської ради «Про встановлення єдиного податку на 2020 рік» розроблено відділом, економічного розвитку, інвестицій житлового – комунального господарства та комунальної власності Іршавської міської ради. Проектом регуляторного акта передбачається створити рівні права і можливості для всіх фізичних осіб - підприємців, які здійснюють підприємницьку діяльність на території об’єднаної територіальної громади Іршавської міської ради та забезпечити надходження до загального фонду місцевого бюджету, що забезпечить фінансування програм.

Проект рішення сесії Іршавської міської ради «Про встановлення транспортного податку на 2020 рік» розроблено відділом економічного розвитку, інвестицій житлового – комунального господарства та комунальної власності Іршавської міської ради. Проектом регуляторного акта передбачається виконати вимоги чинного законодавства та забезпечити надходження до загального фонду місцевого бюджету, для виконання програми соціально-
економічного розвитку Іршавської міської територіальної громади.

Проект рішення сесії Іршавської міської ради «Про встановлення туристичного збору на 2020 рік», розроблено відділами фінансовим, економічного розвитку, інвестицій житлового – комунального господарства та комунальної власності Іршавської міської ради. Проектом регуляторного акта встановити ставки туристичного збору та отримати відповідні надходження до місцевого бюджету для забезпечення фінансування програм.

Проект рішення сесії Іршавської міської ради Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік», розроблено земельним відділом Іршавської міської ради. Проектом регуляторного акта встановити ставки туристичного збору та отримати відповідні надходження до місцевого бюджету для забезпечення фінансування програм.

Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до них будуть розміщені 18
квітня 2019 року
на офіційному сайті Іршавської міської ради https://irshavaotg.gov.ua/ у
розділі “Регуляторна політика ”
Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даних проектів
регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу до них. Зауваження та пропозиції
надаються до Іршавської міської ради та виконавчого комітету Іршавської міської ради за
адресами:
- 90100, м. Іршава, пл. Народна, 2, другий поверх приймальня міської ради (для громадян
юридичних осіб та ФОП);
- e-mail: rada@irshava.info;
Зауваження та пропозиції приймаються 21 травня 2019 року письмовому, електронному
вигляді (засобами телефонного зв’язку).