?????????»?????° ?????? ???????°?????????° ???????????° ???°???°.27 січня 2019 року був проведений відкритий чемпіонат міста з годзю-рю карате. Ката, кобудо, шобу куміте, ірікумі дзю та ірікумі го, саме в таких розділах учасники мали змогу проявити себе. Змагання з годзю-рю карате в м. Іршава проходить вже другий рік поспіль.

    Цього року у змаганнях брало участь близько 200 учасників віком від 5 до 17 років.

   З міста Ужгород приїхали 4 спортивні команди. А саме: “Дух воїна”, СК “Тінай”, СК “ Самурай та “GOYNETS DOJO”,  з м. Хуст “ММА” , з с. Довге “Тхен-До супер Г “, а також СК “Самурай” та “Атлант” з м. Іршава.

   Цьогоріч спортивний клуб “Самурай” вразив всіх гостей організацією проведення чемпіонату міста. Зі слів очевидців, все було на високому рівні.  

   Як і завжди своєю майстерністю вразили вихованці  клубу  «Самурай».

   Місця між командами розділилися таким чином:

  • I місце - СК “Самурай”  м. Іршава;
  • ІІ місце  - “GOYNETS DOJO” м. Ужгород;
  • ІІІ місце - “ Тхен-До супер Г “ с. Довге.

    Дякуємо всім командам які приймали участь у змаганнях. Особлива подяка за допомогу у організації  проведення чемпіонату міста, а саме Іршавській міськраді, Кулі М. В., Михайлюку І. І., Гичці Г. Ю., батьківському комітету СК “Самурай”, а також президенту Закарпатського обласного відокремленого підрозділу годзю-рю карате та рюкю кобудо Джундокан України  Бровдію В. Ю за проведення такого масштабного дійства.

    На завершення хочеться сказати, що кожна участь у поєдинку — це безцінний досвід. Якщо він закінчився не перемогою , то це можливість звернути увагу на свої помилки, ще раз переосмислити свою тактику ведення бою. Але, звичайно , досвід перемоги значно кращий, адже з кожним разом він допомагає прагнути більшого, швидше рухатись і дає неймовірний поштовх до нових звершень.

    Тому, бажаємо всім спортсменам нових звершень та перемог.

                Антоніна Костик