Пожежа в Іршаві
Дата: 02.01.2019 16:48
Кількість переглядів: 795
Напередодні нового року у м. Іршава сталася пожежа у приватному будинку по вулиці Першотравнева, в якому проживає п. Надія М. Жінка сама без чоловіка виховує двох дітей. На щастя ніхто не постраждав. В наслідок пожежі згоріло все майно у цих приміщеннях, було повністю пошкоджено покрівлю прибудов і частково житлового будинку.
На даний час постраждала сім¢я проживає у рідних. На прохання міськради підприємці І. Попович та П. Шаленик, терміново без попередньої оплати надали постраждалим будівельні матеріали для першочергового ремонту даху будинку.
Продовжується збір коштів для надання допомоги постраждалим.