Закарпатська область, Хустський район

ТУРНІР - “НАДІЇ КАРПАТ”

Дата: 22.10.2018 12:07
Кількість переглядів: 898

?????????»?????° ?????? ???????°???????????? ?????????????? ?¦?µ?????? ?????·?°???????»???????? ????????????.З 2011 року в селі Копашново Хустського району проводиться обласний турнір “Надії Карпат”. Не винятком став і цей рік. Вихованці шахово-шашкового клубу “Вікторія”(керівник А. Вайда)  Іршавського МЦПО теж взяли участь в престижному змаганні, у якому прийняли участь 120 учасників.

З перших турів основного турніру, в якому змагалися спортсмени не нижче першого розряду, хороший стартовий темп показав минулорічний переможець, вихованець клубу “Вікторія” Іршавського МЦПО, першорозрядник Богдан Роман. Свій шанс він не упустив і вдруге підряд виграв турнір “Надії Карпат”. На друге місце вийшов діючий чемпіон області, кандидат в майстри спорту України Микола Кошілко з Тячева. Третю сходинку п’єдесталу пошани зумів вибороти екс-чемпіон області, представник В. Бичкова, кандидат в майстри спорту України Микола Коперльос. Замкнув десятку кращих ще один наш спортсмен юний спортсмен Сергій Скоблей. Наша надія, юна Катерина Мойсей виборола перше місце серед жінок.

Боротьба між юними була дуже цікава, адже перед заключним туром вісім учасників реально претендували на нагороди. З наших претендентами були Мартіна Юріна і Анастасія Панич. В підсумку в них четверте і п’яте місця.
   Підведені підсумки і по віковим групам. Дівчата  8 років: Вероніка Терпай, Софія Буря, Анастасія Асеєва заняли весь п’єдестал пошани. Серед юнаків 8 років переможці: Роман Гозда і зовсім юний Володимир Погоріляк (5 років). Дівчата 10 років:  Неля Повх  виборола третє місце. Юнаки 10 років:  Ігор Гуляна – третій. Дівчата 17 років: Анастасія Панич, Мартіна Юріна  мають перше і друге місця.
   Змагання проходили у просторому залі селищного Будинку культури за підтримки Народного депутата України Павла Балоги.