Скликання: VIII скликання (2020-2025 рр.)
Сесія / комісія: 7 сесія
Тип документу: Проєкти рішень міської ради
Дата: 26.08.2021
Номер документу: 00
Назва документу: Про деякі питання розрахунку орендної плати за оренду комунального майна Іршавської міської ради Закарпатської області
Прикріплені файли:
  1. Файл 1 (0.34 МБ)

                                      Проєкт №___

Україна

ІРШАВСЬКА МІСЬКА РАДА

________ сесія VІІІ скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від ________ 2021 року № ______

м. Іршава

 

Про деякі питання розрахунку орендної плати за оренду комунального майна Іршавської міської ради Закарпатської області

 

 

Відповідно до статей 26 і 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України «Про оренду державного та комунального майна», постанови Кабінету міністрів України від 28.04.2021р. № 630 «Деякі питання розрахунку орендної плати за державне майно», з метою забезпечення ефективного використання комунального майна Іршавської міської ради Закарпатської області, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань управління майном і приватизації, будівництва, архітектури, інфраструктури, благоустрою, надзвичайних ситуацій та засобів масової інформації від ___.08.2021р., сесія Іршавської міської ради

В и р і ш и л а :

1. Затвердити Методику розрахунку орендної плати за оренду комунального майна Іршавської міської ради Закарпатської області (додається).

2. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 3 рішення міської ради від 14.07.2021р. № 1039 «Про внесення змін до рішення Іршавської міської ради Закарпатської області від 22.04.2021р. № 519».

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань управління майном і приватизації, будівництва, архітектури, інфраструктури, благоустрою, надзвичайних ситуацій та засобів масової інформації (голова комісії Веждел А.А.).

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                  В.А. СИМКАНИНЕЦЬ