В застосунку “Дія” відтепер можна отримати статус ВПО

Мінцифри спільно з Міністерством соціальної політики України реалізували в Дії комплексну послугу для внутрішніх переселенців - відтепер вони можуть стати на облік як ВПО й отримати щомісячну допомогу — для себе та своїх дітей. 

Можливість перетинання кордону громадянами України за внутрішніми паспортами продовжено

Таке рішення прийнято зважаючи на ситуацію, що складається на території України під час воєнного стану, коли громадяни України не можуть швидко і вчасно оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт).

ЗНО-2022: Завтра закінчується реєстрація на участь у мультитесті

Вівторок 19 квітня буде останнім днем формування реєстраційних карток для охочих скласти мультипредметний тест для вступу до бакалаврату у 2022 році. Про це нагадали в Українському центрі оцінювання якості освіти. Фахівці центру попросили під час формування реєстраційної картки дуже уважно поставитись до заповнення прізвища, ім’я, по батькові, дати народження, серії й номера паспорта, номера мобільного телефону.

Велика дяка всім волонтерам та захисникам України

Без них складно уявити Україну. Вони ті, хто зуміє дістати все й відразу та не зупиниться, поки не виконає завдання. Мова про наших волонтерів, про яких говорить весь світ. З перших годин війни Україна наче прокинулася - хтось взяв до рук зброю та вирушив на боротьбу з ворогом, хтось зміцнює тил, а інші прагнуть бути корисними й допомагати тим, хто цього потребує. 

Будь-яке українське підприємство може отримати кредит під 0% на час воєнного стану за програмою 5-7-9%

      Програма «Доступні кредити «5-7-9%», відповідно до рішення Уряду від 18 березня, розширена: будь-який бізнес протягом дії воєнного стану та місяць після його завершення зможе отримати кредит під 0%. Після цього кредитна ставка становитиме 5%. Також збільшено максимальну суму кредиту до 60 млн грн.