«Ми з України» - народна газета з перевіреними новинами та надійних джерел

Україна переживає найскладніший етап у своїй незалежній історії. Зараз чітко зрозуміло хто є хто - і світ бачить справжнє обличчя агресора з яким стикнулася наша країна. Тож як ніколи важливо подолати ворога не тільки на полі бою, а й на інформаційному фронті. А для цього слід отримувати правдиві та перевірені новини з надійних джерел, які розкажуть істину якою б та не була. Це і відрізняє нас від росії, де населенню згодовують пропаганду та медійну браваду.

Співпраця громади з МФОЗНС «Регіон Карпат»

За ініціативи міського голови Віктора Симканинця та  благодійного фонду «З рук в руки»,  активного сприяння Юрія Мочарко, Романа Черничко, Євгена Трикура, Ярослава Чедрика та благодійної підтримки Міжнародного фонду охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпат» NEEКА внутрішньо переміщені особи із числа вразливих категорій, а саме – особи з інвалідністю, пенсійного віку, матері з дітьми які тимчасово проживають на території Іршавської громади, отримали гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів, речей та предметів першої необхідності.

Сьогодні День пам’яті жертв політичних репресій

Щороку, третьої неділі травня, в Україні вшановують пам'ять мільйонів загублених життів, бездушно знищених радянським тоталітарним режимом. Історія колишньої радянської імперії — це історія суцільного терору, розгорнутого нею проти власного народу з перших днів панування на нашій землі. Кількість жертв політичних репресій, а це всі верстви населення від наукової та творчої інтелігенції до селян, в Україні досі неможливо підрахувати.