Робота КНП "Іршавський центр первинної медичної допомоги" Іршавської міської ради за серпень 2022 року

Станом на 06.09.2022 року КНП «Іршавським  ЦПМД» в закладах первинної медичної допомоги Іршавської міської ради виконано наступні роботи з покращення санітарно-побутових умов та продовжено роботи з підготовки до опалювального періоду2022–2023 років. Зокрема:

Алгоритм оплати лікарняних і декретних за кошти ФССУ в умовах війни

Понад 1,2 мільйона українців були на оплачуваному Фондом соціального страхування України лікарняному з початку війни. ФССУ виплатив для них майже 7 мільярдів гривень за листками непрацездатності, які їх роботодавці опрацювали, розрахували та подали до Фонду на оплату, або Фонд нарахував напряму для тих працівників, чиї роботодавці не змогли подати заяву через бойові дії.

Щодо пересування великогабаритної сільськогосподарської техніки

З метою своєчасного проведення комплексу польових робіт, забезпечення руху та роботи відповідної техніки на полях Законом України передбачено спрощене пересування великогабаритної сільськогосподарської техніки.

На фронті загинув наш земляк - Іван Мудранинець...

Сумна звістка надійшла з фронту на Іршавщину... У війні з російськими окупантами загинув наш земляк - Іван Мудранинець, родом із Іршави. Загинув відданий син рідної землі 29 серпня у ході контрнаступу в Херсонській області. Йому було лише 29 років...