Відбулось святкове зібрання з нагоди Дня позашкілля

Сьогодні, 26 вересня, працівники міського Центру позашкільної освіти відзначили своє професійне свято "День позашкілля". Святкову зібрання розпочав з вітального слова директор закладу Юрій Буряс. Потім було обговорено робочі питання закладу. По закінченню наради для присутніх відбувся святковий концерт, у якому прийняли участь Луканинець Кароліна та Чедрик Анна. Ведучою концерту була Василина Данилаш.

«Dance of angels» та «Остра Тирнина» виступали на підтримку ЗСУ

25 вересня для зразкової хореографічної студії МЦПО «Dance of angels» (керівник Юрій Буряс) та Народного музичного гурту «Остра Тирнина» (керівник Андріана Матіко-Улинець) був насичений день. Вони прийняли участь в двох благодійних заходах, які проходили в м. Львів та м. Івано-Франківськ. Першим відвідали столицю Лева в Центр Довженка,  де проходив «Галицький шлягер» на підтримку ЗСУ.  

Засідала робоча група міської ради

Сучасні виклики вимагають і сучасних рішень! Фахівці Іршавської міської ради опрацьовують можливість залучення міжнародної технічної підтримки для реалізації проєктних пропозицій у рамках Угоди мерів. Угода мерів по клімату та енергіїі була підписана у 2017 році. Її мета - підвищення ефективності використання енергетичних ресурсів, посилення енергетичної безпеки, покращення якості енергетичних послуг, захисту довкілля та забезпечення сталого розвитку громади.

ГРИБИ: ПРОФІЛАКТИКА ОТРУЄНЬ!

      Осінь – чудова пора року, яка має багато спокус. Одна з них – збір грибів. Закарпаття  належить до регіону, де вживання грибів є традиційним, їх найчастіше використовують як приправи до страв. Гриби – своєрідний харчовий продукт, який має особливий хімічний склад. У них знаходиться значна кількість азотистих речовин, зокрема білків, жирів, вуглеводів, деякі вітаміни (В1, РР). Вони містять багато мінеральних речовин (фосфор). Але лікарі оцінюють гриби як продукт, який важко перетравлюється. Тому страви з них можуть вживатися лише практично здоровими людьми. І в жодному разі гриби не можна споживати дітям та людям похилого віку!