Інформація відділу управління комунальним майном, житлово-комунального господарства та приватизації Іршавської міської ради про пророблену роботу за 9 місяців 2022 р

Основна діяльність Відділу за звітний період спрямовувалася на вжиття заходів щодо ефективного управління комунальним майном Іршавської міської ради. Рішенням сесії міської ради від 22.04.2021 року № 519 «Про забезпечення ефективності використання комунального майна Іршавської міської ради Закарпатської області» Відділ визначено орендодавцем комунального майна міської ради.

Мама, тато і дитина - РОДИНА

Пріоритетною формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – є усиновлення. Як у краплі води відбивається сонце, так у дітях відбивається моральна чистота матері і батька. Інколи потрібно багато часу, щоб зробити правильний вибір, вибрати ту єдину, заповітну стежку, яка привела б тебе до справжнього людського раю на землі.  

До уваги - про деякі зміни у трудовому законодавстві

1 липня 2022 року був прийнятий Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин» № 2352-IX  від 01.07.2022 р. (далі   – Закон), який набув чинності 19 липня 2022 року. Даний Закон суттєво реформує ключові питання у сфері трудових правовідносин та вносить зміни до Кодексу законів про працю, Закону України «Про відпустки», Закону України «Про оплату праці»,  Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».

Звіт про роботу відділу "Центр надання адміністративних послуг" Іршавської міської ради

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Іршавської міської ради є структурним підрозділом Іршавської міської ради. Центр створено з метою забезпечення надання адміністративних послуг у межах Іршавської міської територіальної громади, в якому надаються адміністративні послуги згідно з переліком, визначеним відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги».

Міністерство розвитку громад та територій України розпочало комунікаційну кампанію «Готуймося!», спрямовану на спонукання громадян індивідуально готуватися до опалювального сезону

Міністерство розвитку громад та територій України розпочало комунікаційну кампанію «Готуймося!», яка спрямована на підвищення обізнаності громадян щодо побутової термомодернізації. Як зазначили там - опалювальний період 2022–2023 років буде найскладнішим в історії України і його впевнене проходження напряму залежить від послідовних та скоординованих дій центральної і місцевої влади та громадян.

Держенергонагляд нагадує основні правила ощадливого використання електроенергії

На сьогоднішній день питання впровадження енергозберігаючих практик у повсякденному житті набуває дедалі більшої актуальності. Відтак, серед населення наразі гостро постає питання щодо енергозбереження та, відповідно, економії енергоресурсів, у тому числі споживання електроенергії. Адже це не лише економічна вигода для споживачів та зменшення навантаження на електричні мережі, а також збереження довкілля для наших нащадків.

Підготовка суб’єктів відносин у сфері теплопостачання до опалювального періоду – на контролі Держенергонагляду

З метою забезпечення надійного та сталого функціонування систем теплопостачання та теплоспоживання Держенергонагляд проводить активну роботу щодо оцінки підготовки енергетичних господарств суб’єктів відносин у сфері теплопостачання до роботи в опалювальний період 2022 - 2023 років (далі – ОП).