Іршавським випускникам вручили свідоцтва про повну загальну середню освіту (Фоторепортаж)

       Зазвичай закінчення навчання – це свято, але цього року це свято затьмарене війною. Війна, яка триває зараз – це не жахливий сон, а страшний період нашої історії. Сьогодні кожен учень відчуває на собі величезну відповідальність не лише за своє майбутнє, а і за майбутнє України.

Вакуумна терапія в комплексному лікуванні завдяки меценатам

Цими днями в травматологічне відділення КНП "Іршавська міська лікарня" було доставлено апарат «Комфорт» - для терапії ран негативним (вакуумним) тиском. Цей апарат дозволить посилити заживлення ран та забезпечить відновлення цілісності травмованих частин, що ефективно сануватиме рани як цивільним особам, так і  пораненим військовим. Наразі, це є дуже актуальним в умовах військового часу.

Міський голова провів нараду з представниками відповідних служб громади щодо забезпечення додатковими місцями розселення евакуйованих осіб

За результатами селекторної наради та на виконання розпорядження Закарпатської обласної військової адміністрації «Про розміщення евакуйованих», міським головою Віктором Симканинцем проведено оперативну нараду з керівним складом та начальниками відповідних структурних підрозділів міської ради, представниками Іршавської філії державної установи «Закарпатський обласний центр контролю і профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України», відділу ЦЗ Хустського РУ ГУ ДСНС України в Закарпатській області, Управління Державної казначейської служби.

Навчальний рік, який ніхто з нас не забуде ніколи! (Фоторепортаж)

Закінчився 2021 / 2022 навчальний рік. Випускники навчальних закладів Іршавської міської територіальної громади, без гучних святкувань, отримали свої свідоцтва про повну загальну середню освіту. В Іршавських закладах освіти через війну не було також традиційних урочистостей у центральній частині міста, а тому свідоцтва та медалі учні отримали у рідних закладах. 

Нарада щодо підготовки господарського комплексу та установ бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2022 – 2023 років

З метою якісної підготовки підприємств житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери громади до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років, проведено робочу нараду під головуванням міського голови Віктора Симканинця.

Про пророблену роботу та благоустрій в Осійському старостинському окрузі громади

З метою впорядкування та утримання в належному санітарно – технічному стані кладовищ та прилеглих територій, с. Осій на початку червня відбулися спільні роботи з активом села, долучилося дуже багато громадян, щодо покосу трав’яної рослинності, вирубування зарослів, чагарників, прибирання і вивозу сміття по вулиці Лазянська та Перемоги.

Засідала комісія в інтересах дітей

Минулого тижня, 23.06.2022 року, в міській раді відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Згідно з порядком денним комісією було розглянуто чотири питання, з яких одне стосувалося позбавлення батьківських прав гр. Д, а інші - визначення місця проживання дитини з батьком.