Пам'ятаємо про Голодомор

26 листопада члени учнівського самоврядування Іршавського ліцею N1 провели акцію " Згадай! Не забудь запалити свічку пам'яті...". Її мета - закликати містян 27 листопада о 16.00 долучитися до Всеукраїнської акції і запалити свічку в пам'ять про тих, кого було замордовано голодом. Обов'язок кожного з нас знати і пам'ятати про трагічні сторінки в історії нашого народу. Не будьмо байдужими: схилімо голови, згадаймо...

Юні таланти Іршавщини взяли участь у фестивалі "Барви життя"

Відбірковий тур Всеукраїнського фестивалю-конкурсу творчих особистостей "Барви життя" відбувся у обласному театрі "Бавка" в Ужгороді. Приємні емоції, сльози радощів, хвилювання, подарунки, нагороди, гарний настрій - все це отримували протягом дня учасники з Іршавщини: Дешко Тетяна, Вознюк Ангеліна, Копин Аліна, Цогла Марійка та Войнарович Ілляна. Кожен з них представляв на розсуд журі своє мистецтво: малюнок, бісероплетіння, оригінальний жанр, поезія, вишивка. Додому відвезли Дипломи за участь, а лауреатом ІІІ ступеню конкурсу стала Копин Аліна з Ільницької дитячої школи мистецтв (викладач Любов Матіко).

Активні школярі отримали велосипеди

У рамках співпраці з громадською організацією "Побажання" активні учні шкіл громади отримають велосипеди. Сьогодні, за рекомендацією керівників закладів освіти перші три велосипеди вручив міський голова Віктор Симканинець кращим учням.