«Першачки» знайомилися із бібліотекою

Дата: 03.06.2026 17:41
Кількість переглядів: 75

   Фото без опису   

   До центральної бібліотеки КЗ «Публічна бібліотека» Іршавської міської ради завітали учні 1-го класу Іршавського ліцею.

Діти знайомилися з бібліотекою, дізналися про те, як "живуть" книги, розглядали дитячі видання, цікаві виставки та затишні куточки для читання. Маленькі відвідувачі із захопленням слухали розповіді, ставили запитання та ділилися своїми враженнями про улюблені казки.

Сподіваємося, що бібліотека стане для діток місцем цікавих відкриттів, нових знань і любові до книги.

Чекаємо знову у нашій бібліотеці!  

Фото без описуФото без опису


« повернутися до розділу «НОВИНИ»

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь