«Першачки» знайомилися із бібліотекою
Дата: 03.06.2026 17:41
Кількість переглядів: 75
До центральної бібліотеки КЗ «Публічна бібліотека» Іршавської міської ради завітали учні 1-го класу Іршавського ліцею.
Діти знайомилися з бібліотекою, дізналися про те, як "живуть" книги, розглядали дитячі видання, цікаві виставки та затишні куточки для читання. Маленькі відвідувачі із захопленням слухали розповіді, ставили запитання та ділилися своїми враженнями про улюблені казки.
Сподіваємося, що бібліотека стане для діток місцем цікавих відкриттів, нових знань і любові до книги.
Чекаємо знову у нашій бібліотеці!


