Іршавському міському голові подякувала за підтримку 31-а ОМБр ім. генерал-хорунжого Л. Ступницького
На адресу Іршавської міської ради надійшла чергова подяка від наших захисників. Адресована міській раді в особі міського голови Віктора Симканинця. Цього разу від 31 -ї Окремої механізованої бригади імені генерал -хорунжого Леоніда Ступницького за підписом командира, підполковника Івана Шаламаги.
На плакетці та Подяці вказано, командування та особовий склад дякує за «надійне плече підтримки», «за своєчасну та необхідну допомогу» в нелегкий для країни час цинічній агресії агресії російської федерації проти українського народу. Вказано, що допомога значно полегшує виконання завдань і наближає досягнення спільної мети – наближає Перемогу над ворогом. «Ваша допомога -це не лише речі чи обладнання, а й відчуття того, що ми не одні. Ви є частиною нашої спільної боротьби. Разом – до Перемоги», - йдеться на плакетці.
Ми, в свою чергу, дякуємо кожному захиснику та захисниці України, які стоять на захисті рідної країни. Хай береже Бог!

