Іршавському міському голові подякувала за підтримку 31-а ОМБр ім. генерал-хорунжого Л. Ступницького

Дата: 03.06.2026 16:29
Кількість переглядів: 112

    Фото без опису  

   На адресу Іршавської міської ради надійшла чергова подяка від наших захисників. Адресована міській раді  в особі міського голови Віктора Симканинця. Цього разу від 31 -ї Окремої механізованої бригади імені генерал -хорунжого Леоніда Ступницького за підписом командира, підполковника Івана Шаламаги. 

На плакетці та Подяці вказано, командування та особовий склад дякує за «надійне плече підтримки», «за своєчасну та необхідну допомогу» в нелегкий для країни час цинічній агресії агресії російської федерації проти українського народу. Вказано, що допомога значно полегшує виконання завдань і наближає досягнення спільної мети – наближає Перемогу над ворогом. «Ваша допомога -це не лише речі чи обладнання, а й відчуття того, що ми не одні. Ви є частиною нашої спільної боротьби. Разом – до Перемоги», - йдеться на плакетці.

Ми, в свою чергу, дякуємо кожному захиснику та захисниці України, які стоять на захисті рідної країни. Хай береже Бог!

Фото без опису

 


« повернутися до розділу «НОВИНИ»

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь