Іршавський міський голова вручив грамоти трьом випускницям дитячої школи мистецтв

Дата: 01.06.2026 15:31
Кількість переглядів: 73

 Фото без опису 

   28 травня 2026 року в Іршавській дитячій школі мистецтв Іршавської міської ради відбувся випускний.

Стартувало відзначення із невеличкого концерту духового оркестру ДШМ у дворику школи. Звідти разом із викладачами учні вирушили до місць вшанування воїнів, які віддали власне життя за незалежність України. Випускники поклали квіти та запалили лампадки.

Вручення дипломів та грамот відбулося в міському БК, де школа влаштувала концерт, в якому брали участь і випускники. Не обійшлося без сюрпризів: учень ДШМ Ігор Шпак присвятив сестрі - випускниці композицію, яку виконав на трубі.

Іршавський міський голова Віктор Симканинець від міської ради вручив грамоти трьом найактивнішим випускницям: Софії Кучмі, Марії Семак та Дарині Лелітка. 

Натомість відділ освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді та спорту Іршавської міськради в особі керівниці Єлизавети Яцканич відзначив грамотами Єву Бабич та Софію Брич.

Кожен (-на) із 46 випускників (-иць) отримали дипломи з рук директора Іршавської ДШМ Олександра Рацина та його заступниці Нелі Петер. Переможці й лауреати конкурсів, ті, хто брав активну участь в житті школи, отримали ще й грамоти. Були й такі, що закінчили по два класи. Вихованці не тільки з Іршави, але й із сіл громади. Тому щира подяка батькам. У ДШМ нині навчають хореографії, вокалу, грі на народних чи духових інструментах, на фортепіано та на скрипці, а також образотворчому мистецтву.

Лунали слова подяки від батьківського комітету. Їх озвучили Марія Шпак та Федір Добра. Чимало батьків є також випускниками Іршавської ДШМ.

P.S.: За традицією фото випускників виставлені у вікні альма матер. Цьогоріч додалося також їх транслювання на головному екрані міста, що розташований на фасаді міськради.

Хай щастить, дорогі випускники!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися до розділу «НОВИНИ»

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь