Які роботи проводилися впродовж трьох місяців в Осійському старостаті
Звітую про роботу за березень - травень 2026 року по Осійському старостинському округу №5.
Прийом громадян проводжу на робочому місці в межах робочого часу та в позаробочий час - за місцем проживання жителів села. Здійснюю моніторинг стану дотримання їхніх прав і законних інтересів у сфері соціального захисту, культури, освіти, фізичної культури та спорту, реалізації ними права на працю та медичну допомогу.
Я, як староста і член виконавчого комітету беру участь у засіданнях виконавчого комітету Іршавської міської ради. Виконую доручення міської ради, її виконавчого комітету, міського голови, інформую про виконання доручення.
Приймаю постійну участь та представляю інтереси жителів села, які звертаються за наданням матеріальної допомоги на лікування у зв’язку з важкими хворобами та складними життєвими обставинами, які розглядаються на виконавчому комітеті Іршавської міської ради. Всі звернення були підтримані та задоволені.
1. Надано консультації при особистому зверненні громадян.
• За запитами громадян різного характеру видано –56 довідок;
• Видано актів обстеження умов проживання та по факту проживання – 35;
• Видано характеристик по місцю вимог – 15;
• Вчинено нотаріальних дій - 3;
• Листування з державними органами, установами, організаціями ( проекти відповідей) – 30;
Щодо благоустрою, то жителі села беруть активну участь у соціально- економічному та культурному житті села. За звітній період на території Осійського старостинського округу проведено наступні роботи:
• Покращено стан дороги, яка була у вкрай складному становищі після зимового періоду. Після танення снігу залишилася велика кількість вибоїн, що унеможливлювало рух автотранспорту по вулиці Івана Франка. Завдяки використанню спецтехніки (для ліквідації вибоїн) та розрівнювання сипучого матеріалу (щебеневої суміші) тепер дорога слугує мешканцям старостату й надалі.
• Проведено благоустрій території адмінбудинку сільської ради: чистка кюветів, обрізка та побілка дерев, фарбування огорожі.
• Прибрано від сміття узбіччя дороги в напрямку села Ільниця, зроблено обрізку та побілку дерев, скошено суху траву та чагарники.
• Проведено побілку автозупинки в центрі села, підсипано щебеневою сумішшю дану територію.
• Підсипано та розрівняно дорогу у центрі села щебеневою сумішшю.
• Проведені роботи з оновлення (а подекуди встановлення) вуличного освітлення вздовж вулиці Лазянської біля двох сільських кладовищ, а саме: встановлені нові опори, проведена мережа з новими сучасними LED ліхтарями.
• Проводиться благоустрій території чотирьох сільських кладовищ: вивіз сміття, зрізка дерев акації.
• Проведена побілка дерев в напрямку села Білки, одночасно з цим проведені роботи з косіння сухої трави та чагарників, обрізка дерев, які виступають на проїзну частину дороги.
В старостинському окрузі здійснюється постійний моніторинг за дотриманням громадського порядку, ведеться співпраця з Іршавським відділенням поліції №1 Хустського РУП ГУНП щодо обміну інформацією.
Попри війну, жителі села беруть активну участь в соціально-економічному та культурному житті нашого села. Проводиться впорядкування подвір’їв господарств жителів села, установ та підприємств та прилеглих до них територій, узбіччя під’їзних доріг, пам’ятних місць.
Щира подяка нашим Збройним Силам України за захист нашої землі і наш відносно спокійний сон. Висловлюю слова вдячності всім тим, хто забезпечує надійну роботу тилу, тим, хто підтримував різноманітні благодійні ініціативи, хто долучився до вирішення важливих для громади питань, за прояв їх небайдужості та патріотизму.
Дякую за довіру, підтримку і співпрацю міському голові, виконавчому комітету міської ради, депутатам міської ради, робітникам всіх установ та закладів, підприємцям, керівникам підприємств, всім жителям села, хто докладає багато зусиль для покращення життя нашого старостинського округу.
Староста Осійського старостинського округу Іван Попович
















