22 травня у громаді - фестиваль здорового шкільного харчування "Толока смаку"
22 травня 2026 року на базі двох шкіл в Іршавській громаді: Ільницькому спортивно-гуманітарного ліцею та Ільницькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів заплановано проведення фестивалю "Толока смаку".
Такий освітньо-практичний захід у громаді за організації відділу освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї та молоді Іршавської міської ради має на меті сформувати у дітей бачення відповідальності за власне здоров'я, популяризувати свідомий вибір харчування навколо збалансованого раціону.
Учнівські команди позмагаються у конкурсах: "Здорова корзина" (для початкових класів), "Здорова тарілка" (гімназії) та "Традиційні закарпатські страви у контексті здорового харчування" (старша школа). Заплановано також майстер-клас для кухарів.
Бажаємо командам успіху!
