Територію довкола Іршавського будинку культури причепурили працівники
Сьогодні, 27 березня, за благоустрій власної території взялися працівники й працівниці Іршавського будинку культури. Тут і в.о. директорки закладу Ірина Олексик, й керівниця циркової студії «Весела арена» Ніна Попович, керівниця зразкового фольклорного ансамблю «Кирниченька» Едіта Токар - Канчій, учасник народного аматорського колективу «Мелодія», методист відділу освіти, охорони здоров'я, культури, молоді та спорту Іршавської міськради Борис Ломага та інші.
Дружно підмітали територію, прополювали квіти на клумбах, згрібали суху траву, бетонували сходи з бокового входу, вапнували тощо. Територія стала привабливішою.
Кілька днів тому прибирали територію з боку річки й бібліотечні працівниці на чолі з директоркою КЗ «Публічна бібліотека» Іршавської міськради Майєю Бобик.













