Територію довкола Іршавського будинку культури причепурили працівники

Дата: 27.03.2026 16:35
Кількість переглядів: 280

   Фото без опису 

   Сьогодні, 27 березня, за благоустрій власної території взялися працівники й працівниці Іршавського будинку культури. Тут і в.о. директорки закладу Ірина Олексик, й керівниця циркової студії «Весела арена» Ніна Попович, керівниця зразкового фольклорного ансамблю «Кирниченька» Едіта Токар - Канчій, учасник народного аматорського колективу «Мелодія», методист відділу освіти, охорони здоров'я, культури, молоді та спорту Іршавської міськради Борис Ломага та інші.

Дружно підмітали територію, прополювали квіти на клумбах, згрібали суху траву, бетонували сходи з бокового входу, вапнували тощо. Територія стала привабливішою.

Кілька днів тому прибирали територію з боку річки й бібліотечні працівниці на чолі з директоркою КЗ «Публічна бібліотека» Іршавської міськради Майєю Бобик.  

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися до розділу «НОВИНИ»

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь