Медики нашої громади причепурили територію амбулаторій та ФАПів

Дата: 20.03.2026 17:11
Кількість переглядів: 376

  Фото без опису     

   Впродовж цього тижня у всіх структурних підрозділах КНП "Іршавський центр первинної медичної допомоги" працівники й працівниці проводили благоустрій територій амбулаторій та ФАПів.

Як інформує директорка КНП Оксана Булеза, вдалося зробити багато: пофарбовано дерева, бордюри, лавки. Сформовані також квітники, висаджено квіти, саджанці,  прибрано території закладів. Це все зроблено руками наших медиків і медикинь.

Принагідно пані Булеза дякує всім підлеглим за пророблену роботу, «кожен із вас уболіває за чистоту і затишок в наших закладах».

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

 


« повернутися до розділу «НОВИНИ»

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь