Медики нашої громади причепурили територію амбулаторій та ФАПів
Впродовж цього тижня у всіх структурних підрозділах КНП "Іршавський центр первинної медичної допомоги" працівники й працівниці проводили благоустрій територій амбулаторій та ФАПів.
Як інформує директорка КНП Оксана Булеза, вдалося зробити багато: пофарбовано дерева, бордюри, лавки. Сформовані також квітники, висаджено квіти, саджанці, прибрано території закладів. Це все зроблено руками наших медиків і медикинь.
Принагідно пані Булеза дякує всім підлеглим за пророблену роботу, «кожен із вас уболіває за чистоту і затишок в наших закладах».


































