Як минув рік в Ільницькій дитячій школі мистецтв

Дата: 09.03.2026 14:50
Кількість переглядів: 212

   Фото без опису  

   Ільницька дитяча школа мистецтв за січень 2025 - березень 2026 року провела такі заходи:

- У січні 2025 року відбувся ІІІ-й відбірковий обласний тур Всеукраїнського учнівського конкурсу «Єднаймося ж, брати мої», де вихованці ДШМ зайняли призові місця.

- Відбувся концерт квартету сопілкарів «Цвіт» Ільницької ДШМ (викладач Л. Свіщо) для Ужгородського ліцею № 12.

- У лютому відбувся обласний конкурс вокального відділу, де учні нашої школи (Лазар Ярослава, Панющик Дарина та Шестак Олександра) зайняли призові місця.

- У березні відбувся обласний конкурс духових інструментів, де учні нашої школи зайняли І призове місце.

- Цього ж місяця відбувся І тур обласного конкурсу народних інструментів, де Литвинчук Павло зайняв І призове місце та Дувалко Павло - ІІ призове місце. Взяли участь в обласному ІІ -у турі, де зайняли І і ІІІ призові місця відповідно.

- У квітні відбувся обласний конкурс струнно - смичкових інструментів (ансамблі), де учні нашої школи зайняли ІІІ призове місце.

- Учні образотворчого мистецтва брали участь у фестивалі «Красується писанка».

- Учні школи брали участь у VІІІ Всеукраїнському конкурсі «Волинська гуковиця», де сопілкарі та шкільний оркестр зайняли призові місця.

 - У травні відбувся дитячо-юнацький конкурс «Легенди Карпат», де учні нашої школи (Михайленко Поліна, Лях Софія, Фірцак Сергій, Ляшко Ярослава, Кормош Любов, Матьковська Данієла, Скляр Ніка) зайняли призові місця.

- 3 червня відбувся звітній концерт Ільницької ДШМ, де були присутні начальниця відділу освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї молоді і спорту Єлизавета Яцканич та голова Іршавської МТГ Віктор Симканинець, які високо оцінили роботу колективу та нагородили кращих викладачів грамотами. На цьому концерті були зібрані кошти для ЗСУ.

- Цього ж місяця відбувся концерт пам’яті видатного сопілкаря Богдана Яремко, в якому брали участь сопілкарі Ільницької ДШМ під керівництвом Л. Свіщо.

 - У липні в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту в Ужгороді відбулася ювілейна обласна виставка художниці нашої школи Любові Матіко, на якій були присутні керівники області, району та Іршавської громади.

- У жовтні відбувся дистанційний Міжнародний конкурс-фестиваль «Гармонія» з образотворчого мистецтва, де учні школи (Лях Софія, Волошин Євгенія, Ляшко Ярослав, Скраль Катерина та Керечанин Христина) зайняли призові місця.  

- У листопаді відбувся обласний семінар на тему: «Робота над багатоголоссям у дитячому хоровому колективі», який проводила викладачка Урста Андріана. На семінарі були присутні викладач циклової комісії хорового диригування Ужгородського музичного фахового коледжу ім. Д. Задора О. Зюбрицька, голова циклової комісії вокально-хорових та музично-теоретичних дисциплін Академії культури і мистецтв з Ужгорода О. Карбованець, заслужений працівник культури України В. Барановський та начальниця відділу освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї молоді і спорту Іршавської міськради Єлизавета Яцканич. Гості резюмували, що урок було проведено на високому професійному рівні.

- Учні Ільницької ДШМ брали участь у Всеукраїнському фестивалі «Яскрава країна», де учні школи (Магурська Ангеліна, Чедрик Іванна, Лазар Ярослава, Шестак Олександра та Панющик Дарина) завоювали призові місця.  

- У грудні до Дня святого Миколая влаштовано концерт для учнів Ільницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

- Цього ж місяця учні та викладачі школи мистецтв влаштували концерт для військових.

- Відбувся обласний конкурс учнів шкіл мистецтв «До нас іде святий Миколай», де учні також зайняли призові місця.

- Участь в обласному конкурсі «Зупини насильство», де були відзначені такі учні: Леньо Ірина, Цибинога Станіслава, Безлюдна Софія, Попович Антоніна.

- У січні 2026 року в Ільницькій ТГ відбувся ІІ фестиваль «Ільницька коляда». У заході брали участь учні нашої школи – Лазар Ярослава та Панющик Дарина. Підготувала юних виконавиць Ельвіра Гавацко.

- В цьому ж місяці проведено концерт учнів сопілкарів Ільницької ДШМ у санаторії «Боржава» «Щедрий вечір, добрий вечір» (керівник Л. Свіщо).

- VІ-й етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Єднаймося ж, брати мої». Відбувся концерт квартету сопілкарів «Цвіт» Ільницької ДШМ (викладач Свіщо Л.О.) для Ужгородського ліцею № 12.

- У лютому учні школи брали участь в обласному конкурсі фортепіанних ансамблів, де зайняли ІІІ призове місце (Опріш Владислав та Шпиньович Олександра).

- Проведено концерт до Дня пам’яті Небесної Сотні у санаторії «Боржава» (смт. Довге), в якому брали участь вокальний квартет «Сестрички» та ансамбль сопілкарів «Цвіт» (керівник Л. Свіщо).

Директорка Ільницької дитячої школи мистецтв  Олеся Микита

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися до розділу «НОВИНИ»

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь