23 лютого відбулося позачергове засідання третьої сесії Іршавської міської ради  VІІІ скликання. Перед затвердженням порядку денного присутні вшанували пам'ять загиблих бійців, які захищають країну в зоні проведення антитерористичної операції.

Першочергово депутати заслухали інформацію, директора КНП «Іршавська міська лікарня» Сергія Караслая про стан захворюваності на респіраторну інфекцію COVID-19.  У зв’язку  із значним збільшенням кількості важко хворих на COVID-19 Іршавська міська лікарня відкрила для лікування 160 ліжок, але навіть цього недостатньо для зупинення потоку хворих, які потребують стаціонарного лікування. Також лікарня потребує додаткового матеріального забезпечення, а саме : кисневими концентратами у кількості 30 штук, медикаментозне забезпечення,  дезінфікуючі засоби, закупівля кисню, засоби індивідуального захисту , виплата заробітної плати медичним працівникам, які залучені до надання допомоги хворим на COVID-19 у розмірі 1.5 млн. грн.

Потім, депутати обговорили звернення до Кабінету Міністрів України, народних депутатів України,  обласної ради та обласної державної адміністрації  щодо вирішення питання фінансування потреб на лікування хворих на COVID-19 та супутніх видатків у КНП «Іршавська міська лікарня».

Також, народні обранці  підтримали питання щодо внесення змін у рішення Іршавської міської ради від 24.12.2020 р. №57 «Про структуру, штат та загальну чисельність Іршавської міської ради на 2021 рік» та припинення діяльності комунальної організації «Іршавський міський центр позашкільної роботи» Іршавської міської ради Закарпатської області шляхом ліквідації.