Міський голова провів робочу нараду з керівниками комунальних підприємств щодо благоустрою м. Іршава. Начальник КП «Тепло-Місто» Ольга Чедрик проінформувала про роботи, які вже зроблено та ті які наразі проводяться у місті. Тож міським головою спільно з керівниками комунальних підприємств було узгоджено перелік робіт, які ще потрібно зробити. Одні з головних питань – це капремонт настилу підвісного моста на вул. Набережна, завершити роботи по встановленню  площадки для збору ТПВ на вул. Шкільна, локалізації та ліквідації осередків карантинного бур’яну – амброзії полинолистої та багаторічної рослини борщівника Сосновського на території ОТГ.

Також було узгоджено строки планового викошування трави, обрізки дерев та кущів у скверах і парках, встановлення та фарбування перил на містку вул. Гагаріна, встановлення зруйнованих металевих електростовпів на вул. Шевченка та Гагаріна та металевих столів з лавками в місцях відпочинку на р. Іршавка і Синявка, проведення обстеження дерев щодо їх видалення як аварійних, завершення будівництва частини тротуару на вул. Гагаріна біля з/д переїзду.

Відповідні доручення щодо поточних робіт на каналізаційній та ливневій системах, водопровідної мережі було дано начальнику ІКПВ Сергію Скоблею.

Також було дано доручення керівнику КП «Тепло-Місто» вивчити питання і надати відповідні пропозиції, в т. ч. і по вартості, щодо спуску дощових вод на вул. Гагаріна біля СП «Сандерс».

На завершення, всі присутні узгодили, що роботи по можливості будуть здійснюватися відповідно до запланованих строків.